CMR04F391GPAR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR04F391GPAR
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CMR MICA
Podatkovni listi: CMR04F391GPAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
11 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR04F391GPAR
Številka dela CMR04F391GPAR Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CMR MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4072 pcs Podatkovni list CMR04F391GPAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.150" (3.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.382" (9.70mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 390pF Mica Capacitor 100V Radial
Zmogljivost 390pF