CMR08F753JOAR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR08F753JOAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR08F753JOAR
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 75000PF 100V RADIAL
Podatkovni listi: CMR08F753JOAR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 713 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 713 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR08F753JOAR
Številka dela CMR08F753JOAR Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 75000PF 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 713 pcs Podatkovni list CMR08F753JOAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 1.469" L x 0.441" W (37.30mm x 11.20mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 1.051" (26.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.909" (23.10mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 0.075µF Mica Capacitor 100V Radial
Zmogljivost 0.075µF