CMR08F823FOAR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR08F823FOAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR08F823FOAR
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 82000PF 100V RADIAL
Podatkovni listi: CMR08F823FOAR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 667 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 667 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR08F823FOAR
Številka dela CMR08F823FOAR Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 82000PF 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 667 pcs Podatkovni list CMR08F823FOAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 1.480" L x 0.461" W (37.60mm x 11.70mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 1.051" (26.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.917" (23.30mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 0.082µF Mica Capacitor 100V Radial
Zmogljivost 0.082µF