D105F361JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
D105F361JO3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D105F361JO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 360PF 5% 500V RADIAL
Podatkovni listi: D105F361JO3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D105F361JO3
Številka dela D105F361JO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 360PF 5% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 30360 pcs Podatkovni list D105F361JO3.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Serija D10
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.142" (3.60mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.382" (9.70mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 360pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 360pF