D105F361JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
D105F361JO3F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D105F361JO3F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 360PF 5% 500V RADIAL
Podatkovni listi: D105F361JO3F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D105F361JO3F
Številka dela D105F361JO3F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 360PF 5% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36324 pcs Podatkovni list D105F361JO3F.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Serija D10
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.142" (3.60mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.382" (9.70mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 360pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 360pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D105F361JO3
D105F361JO3
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP MICA 360PF 5% 500V RADIAL