DCM652U075BC2A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCM652U075BC2A
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 6500UF 75V SCREW
Podatkovni listi: DCM652U075BC2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCM652U075BC2A
Številka dela DCM652U075BC2A Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 6500UF 75V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3115 pcs Podatkovni list DCM652U075BC2A.pdf
Napetost - ocenjena 75V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.000" Dia (50.80mm)
Serija DCM Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.875" (22.23mm)
Višina - sedež (maks.) 4.187" (106.35mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6500µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 6500µF