DCM683U040DC2B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCM683U040DC2B
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 68000UF 40V SCREW
Podatkovni listi: DCM683U040DC2B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCM683U040DC2B
Številka dela DCM683U040DC2B Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 68000UF 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1607 pcs Podatkovni list DCM683U040DC2B.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija DCM Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.250" (31.75mm)
Višina - sedež (maks.) 4.187" (106.35mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 68000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 68000µF