DCMC682T450FE2D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DCMC682T450FE2D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMC682T450FE2D
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 450V SCREW
Podatkovni listi: DCMC682T450FE2D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DCMC682T450FE2D
Številka dela DCMC682T450FE2D Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 6800UF 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5659 pcs Podatkovni list DCMC682T450FE2D.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.500" Dia (88.90mm)
Serija DCMC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 15A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 19.05A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-1235
DCMC682T450FE2B
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.250" (31.75mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.125" (130.18mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 23.5 mOhm @ 120Hz
natančen opis 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23.5 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 6800µF