DCMC683U075CD2B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMC683U075CD2B
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 68000UF 75V SCREW
Podatkovni listi: DCMC683U075CD2B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMC683U075CD2B
Številka dela DCMC683U075CD2B Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 68000UF 75V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1084 pcs Podatkovni list DCMC683U075CD2B.pdf
Napetost - ocenjena 75V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.500" Dia (63.50mm)
Serija DCMC Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.125" (28.58mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.687" (119.05mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68000µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 68000µF Aplikacije General Purpose