DCMX124U025BC2B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMX124U025BC2B
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 120000UF 25V SCREW
Podatkovni listi: DCMX124U025BC2B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMX124U025BC2B
Številka dela DCMX124U025BC2B Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 120000UF 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1598 pcs Podatkovni list DCMX124U025BC2B.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.000" Dia (50.80mm)
Serija DCMX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.875" (22.23mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.187" (106.35mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 120000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 120000µF Aplikacije General Purpose