DCMX134U050CD2E
pregled izdelka
Številka dela: DCMX134U050CD2E
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 130000UF 50V SCREW
Podatkovni listi: DCMX134U050CD2E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMX134U050CD2E
Številka dela DCMX134U050CD2E Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 130000UF 50V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1031 pcs Podatkovni list DCMX134U050CD2E.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.500" Dia (63.50mm)
Serija DCMX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.125" (28.58mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.687" (119.05mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 130000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 130000µF Aplikacije General Purpose