DCMX144U063DF2B
pregled izdelka
Številka dela: DCMX144U063DF2B
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 140000UF 63V SCREW
Podatkovni listi: DCMX144U063DF2B.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 925 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 925 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMX144U063DF2B
Številka dela DCMX144U063DF2B Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 140000UF 63V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 925 pcs Podatkovni list DCMX144U063DF2B.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija DCMX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.250" (31.75mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 5.687" (144.45mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 140000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 140000µF Aplikacije General Purpose