HVMLS113M040EB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
HVMLS113M040EB0C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVMLS113M040EB0C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPCK
Podatkovni listi: HVMLS113M040EB0C.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Stanje zalog 577 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 577 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVMLS113M040EB0C
Številka dela HVMLS113M040EB0C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPCK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 577 pcs Podatkovni list HVMLS113M040EB0C.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serija MLS Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack Druga imena 338-3646
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.000" (25.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 36 mOhm natančen opis 11000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 36 mOhm 10000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 11000µF Aplikacije General Purpose