HVMLS132M100EB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
HVMLS132M100EB0C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVMLS132M100EB0C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 1300UF 20% 100V FLATPCK
Podatkovni listi: HVMLS132M100EB0C.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Stanje zalog 461 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 461 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVMLS132M100EB0C
Številka dela HVMLS132M100EB0C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 1300UF 20% 100V FLATPCK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 461 pcs Podatkovni list HVMLS132M100EB0C.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serija MLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 10.1A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.000" (25.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 143 mOhm @ 120Hz
natančen opis 1300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 143 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1300µF