MCF100VKIT4
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MCF100VKIT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCF100VKIT4
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP KIT MICA 1PF-1000PF 50PCS
Podatkovni listi: 1.MCF100VKIT4.pdf2.MCF100VKIT4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCF100VKIT4
Številka dela MCF100VKIT4 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP KIT MICA 1PF-1000PF 50PCS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1888 pcs Podatkovni list 1.MCF100VKIT4.pdf2.MCF100VKIT4.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.5pF, ±5%
Serija MC Količina 50 Pieces (10 Values - 5 Each)
Druga imena 338-1354 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta kita Mica
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis Mica Capacitor Kit 1pF ~ 1000pF 100V Surface Mount 50 Pieces (10 Values - 5 Each)
Capacitance Range 1pF ~ 1000pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency