MCF08062G900-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MCF08062G900-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCF08062G900-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.MCF08062G900-T.pdf2.MCF08062G900-T.pdf3.MCF08062G900-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCF08062G900-T
Številka dela MCF08062G900-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC 5V Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm) Serija MC
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0302 (0806 Metric), 4 Lead Druga imena 587-3437-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 90 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.018" (0.45mm)
Vrsta filtra Signal Line Lastnosti -
natančen opis 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 5 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 5 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 100mA Odobritve -