MIN02-005DC220J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MIN02-005DC220J-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIN02-005DC220J-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 22PF 5% 300V SMD
Podatkovni listi: MIN02-005DC220J-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MIN02-005DC220J-F
Številka dela MIN02-005DC220J-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 22PF 5% 300V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4716 pcs Podatkovni list MIN02-005DC220J-F.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija - Serija MIN02
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti RF, High Frequency Dielektrični material Mica
natančen opis 22pF Mica Capacitor 300V Nonstandard SMD Zmogljivost 22pF