MIN02-005DC430J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MIN02-005DC430J-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIN02-005DC430J-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 43PF 5% 300V SMD
Podatkovni listi: MIN02-005DC430J-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MIN02-005DC430J-F
Številka dela MIN02-005DC430J-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 43PF 5% 300V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5859 pcs Podatkovni list MIN02-005DC430J-F.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija - Serija MIN02
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti RF, High Frequency Dielektrični material Mica
natančen opis 43pF Mica Capacitor 300V Nonstandard SMD Zmogljivost 43pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MINI E-MLX
MINI E-MLX
Proizvajalci: Melexis
Opis: IN CIRCUIT PROGRAMMER
Na zalogi: 107 pcs
Prenesi: MINI E-MLX.pdf
RFQ
MIN3-AC
MIN3-AC
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: ADAPT COUPLING SIZE 3 MINI CONN
Na zalogi: 5512 pcs
Prenesi:
RFQ
MIN02-005CC180J-F
MIN02-005CC180J-F
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP MICA 18PF 5% 300V SMD