P10R103M5-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
P10R103M5-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P10R103M5-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP CER 10000PF 50V X7R AXIAL
Podatkovni listi: P10R103M5-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P10R103M5-F
Številka dela P10R103M5-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP CER 10000PF 50V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4215 pcs Podatkovni list P10R103M5-F.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serija P10
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial Zmogljivost 10000pF