P10R223K5
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
P10R223K5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P10R223K5
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 50V X7R AXIAL
Podatkovni listi: P10R223K5.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije P10R223K5
Številka dela P10R223K5 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP CER 0.022UF 50V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4083 pcs Podatkovni list P10R223K5.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serija P10
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial Zmogljivost 0.022µF