SEK4R7M160ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SEK4R7M160ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SEK4R7M160ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
Podatkovni listi: SEK4R7M160ST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SEK4R7M160ST
Številka dela SEK4R7M160ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4889 pcs Podatkovni list SEK4R7M160ST.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija SEK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 43mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 68.8mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 42.35 Ohm @ 120Hz natančen opis 4.7µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 42.35 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose