SEK4R7M250ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SEK4R7M250ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SEK4R7M250ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: SEK4R7M250ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SEK4R7M250ST
Številka dela SEK4R7M250ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 320003 pcs Podatkovni list SEK4R7M250ST.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 338-2361
SEK4R7M250ST-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 42.35 Ohm natančen opis 4.7µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 42.35 Ohm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose