SH2R2M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH2R2M050ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SH2R2M050ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: SH2R2M050ST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SH2R2M050ST
Številka dela SH2R2M050ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4105 pcs Podatkovni list SH2R2M050ST.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 18mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 25.2mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 72.34 Ohm @ 120Hz natančen opis 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 72.34 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SH2R2M100ST
SH2R2M100ST
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Na zalogi: 5722 pcs
Prenesi: SH2R2M100ST.pdf
RFQ
SH2B-05C
SH2B-05C
Proizvajalci: IDEC
Opis: RELAY SOCKET 8 POSITION DIN RAIL
Na zalogi: 15061 pcs
Prenesi: SH2B-05C.pdf
RFQ
SH2B-62
SH2B-62
Proizvajalci: IDEC
Opis: RELAY SOCKET 8 POS THROUGH HOLE
Prenesi: SH2B-62.pdf
SH2R2M250ST
SH2R2M250ST
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
Prenesi: SH2R2M250ST.pdf
SH2R2M200ST
SH2R2M200ST
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL
Prenesi: SH2R2M200ST.pdf
SH2B-05
SH2B-05
Prenesi: SH2B-05.pdf
SH2R2M160ST
SH2R2M160ST
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL
Prenesi: SH2R2M160ST.pdf
SH2B-02
SH2B-02
Opis: RELAY SOCKET 8 POS CHASSIS MOUNT
Prenesi: SH2B-02.pdf
SH2R2M350ST
SH2R2M350ST
Opis: CAPACITOR ALUMINUM
Prenesi: SH2R2M350ST.pdf
SH277-3
SH277-3
Proizvajalci: Daburn
Opis: HEATSHRINK BLK 3IN X 3FT
Prenesi: SH277-3.pdf
Proizvajalci: Daburn
Opis: HEATSHRINK BLK 2"X4'
Prenesi: SH277-2".pdf
Opis: HEATSHRINK BLK 4IN X 3FT
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika