SH2R2M100ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH2R2M100ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SH2R2M100ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: SH2R2M100ST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SH2R2M100ST
Številka dela SH2R2M100ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5722 pcs Podatkovni list SH2R2M100ST.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 30.8mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 60.29 Ohm @ 120Hz natančen opis 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 60.29 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SH2R2M350ST
SH2R2M350ST
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAPACITOR ALUMINUM
Na zalogi: 5681 pcs
Prenesi: SH2R2M350ST.pdf
RFQ
SH277-2
SH277-2"
Proizvajalci: Daburn
Opis: HEATSHRINK BLK 2"X4'
Na zalogi: 1645 pcs
Prenesi: SH277-2".pdf
RFQ
SH2B-02
SH2B-02
Proizvajalci: IDEC
Opis: RELAY SOCKET 8 POS CHASSIS MOUNT
Prenesi: SH2B-02.pdf
Proizvajalci: Daburn
Opis: HEATSHRINK BLK 3IN X 3FT
Prenesi: SH277-3.pdf
SH2B-05
SH2B-05
Proizvajalci: IDEC
Opis: RELAY SOCKET 8 POSITION DIN RAIL
Prenesi: SH2B-05.pdf
SH2B-05C
SH2B-05C
Prenesi: SH2B-05C.pdf
SH2B-62
SH2B-62
Opis: RELAY SOCKET 8 POS THROUGH HOLE