SK3R3M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SK3R3M050ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SK3R3M050ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: SK3R3M050ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SK3R3M050ST
Številka dela SK3R3M050ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 468413 pcs Podatkovni list SK3R3M050ST.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SK Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 338-2390
SK3R3M050ST-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 40.21 Ohm natančen opis 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 40.21 Ohm 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SK39BHM4G
SK39BHM4G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE SCHOTTKY 90V 3A DO214AA
Na zalogi: 380213 pcs
Prenesi: SK39BHM4G.pdf
RFQ
SK39B M4G
SK39B M4G
Na zalogi: 405699 pcs
Prenesi: SK39B M4G.pdf
RFQ
SK39B R5G
SK39B R5G