SK3R3M063ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SK3R3M063ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SK3R3M063ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: SK3R3M063ST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SK3R3M063ST
Številka dela SK3R3M063ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5347 pcs Podatkovni list SK3R3M063ST.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 40mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 52mA @ 1kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 36.19 Ohm @ 120Hz natančen opis 3.3µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 36.19 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose