SLPX822M035E3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX822M035E3P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLPX822M035E3P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Podatkovni listi: SLPX822M035E3P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLPX822M035E3P3
Številka dela SLPX822M035E3P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72891 pcs Podatkovni list SLPX822M035E3P3.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija SLPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.29A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.11A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 338-1662
SLPX822M035E3P3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 65 mOhm @ 120Hz natančen opis 8200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 65 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 8200µF Aplikacije General Purpose