SLPX822M063H5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX822M063H5P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLPX822M063H5P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP
Podatkovni listi: SLPX822M063H5P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLPX822M063H5P3
Številka dela SLPX822M063H5P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36933 pcs Podatkovni list SLPX822M063H5P3.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija SLPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.05A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.31A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 338-1663
SLPX822M063H5P3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.378" (35.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 49 mOhm @ 120Hz natančen opis 8200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 49 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 8200µF Aplikacije General Purpose