TAC475K050P06-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TAC475K050P06-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAC475K050P06-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 50V 10% AXIAL
Podatkovni listi: TAC475K050P06-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAC475K050P06-F
Številka dela TAC475K050P06-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP TANT 4.7UF 50V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26779 pcs Podatkovni list TAC475K050P06-F.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)
Serija TAC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca 6
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial
Zmogljivost 4.7µF