TAC685K015P02
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TAC685K015P02 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAC685K015P02
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP TANT 6.8UF 15V 10% AXIAL
Podatkovni listi: TAC685K015P02.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TAC685K015P02
Številka dela TAC685K015P02 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP TANT 6.8UF 15V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4851 pcs Podatkovni list TAC685K015P02.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Serija TAC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca 2 Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 15V Axial Zmogljivost 6.8µF