THA222M050AB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THA222M050AB0C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THA222M050AB0C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 50V T/H
Podatkovni listi: THA222M050AB0C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THA222M050AB0C
Številka dela THA222M050AB0C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 50V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5280 pcs Podatkovni list THA222M050AB0C.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.807" L x 0.953" W (45.90mm x 24.20mm)
Serija THA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.64A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 mOhm @ 120Hz natančen opis 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 80 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose