THA232M040AA0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THA232M040AA0C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THA232M040AA0C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 2300UF 20% 40V T/H
Podatkovni listi: THA232M040AA0C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THA232M040AA0C
Številka dela THA232M040AA0C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 2300UF 20% 40V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7250 pcs Podatkovni list THA232M040AA0C.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.433" L x 0.953" W (36.40mm x 24.20mm)
Serija THA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.7A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.04A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 120 mOhm @ 120Hz natančen opis 2300µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 120 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2300µF Aplikacije General Purpose