ADA600F-36-C
CoselCosel
ADA600F-36-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADA600F-36-C
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V 360W
Podatkovni listi: ADA600F-36-C.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 240 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ADA600F-36-C
Številka dela ADA600F-36-C Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V 360W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 240 pcs Podatkovni list ADA600F-36-C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed, Conformal Coated Velikost / dimenzija 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Serija ADA Moč (Watts) 360W (594W Forced Air)
delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Učinkovitost 87%
natančen opis Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 36V 10A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 10A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ADA600F-30-RU
ADA600F-30-RU
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 30V 360W
Na zalogi: 281 pcs
Prenesi: ADA600F-30-RU.pdf
RFQ
ADA600F-30-RW
ADA600F-30-RW
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 30V 360W
Na zalogi: 306 pcs
Prenesi: ADA600F-30-RW.pdf
RFQ
ADA600F-36-CW
ADA600F-36-CW
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 360W
Na zalogi: 257 pcs
Prenesi: ADA600F-36-CW.pdf
ADA600F-30-T
ADA600F-30-T
Opis: AC/DC CONVERTER 30V 360W
Na zalogi: 318 pcs
Prenesi: ADA600F-30-T.pdf
ADA600F-36-D40
ADA600F-36-D40
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 360W
Na zalogi: 282 pcs
Prenesi: ADA600F-36-D40.pdf
ADA600F-36-CT
ADA600F-36-CT
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 360W
Na zalogi: 252 pcs
Prenesi: ADA600F-36-CT.pdf
ADA600F-30-W
ADA600F-30-W
Opis: AC/DC CONVERTER 30V 360W
Na zalogi: 269 pcs
Prenesi: ADA600F-30-W.pdf
ADA600F-36-CR
ADA600F-36-CR
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 360W
Na zalogi: 257 pcs
Prenesi: ADA600F-36-CR.pdf
ADA600F-36-E
ADA600F-36-E
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 360W
Na zalogi: 311 pcs
Prenesi: ADA600F-36-E.pdf
ADA600F-36-CN1
ADA600F-36-CN1
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 360W
Na zalogi: 214 pcs
Prenesi: ADA600F-36-CN1.pdf
ADA600F-30-U
ADA600F-30-U
Opis: AC/DC CONVERTER 30V 360W
Na zalogi: 301 pcs
Prenesi: ADA600F-30-U.pdf
ADA600F-36
ADA600F-36
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 360W
Na zalogi: 294 pcs
Prenesi: ADA600F-36.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika