ADA600F-36-CW
CoselCosel
ADA600F-36-CW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADA600F-36-CW
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V 360W
Podatkovni listi: ADA600F-36-CW.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 257 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 257 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ADA600F-36-CW
Številka dela ADA600F-36-CW Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V 360W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 257 pcs Podatkovni list ADA600F-36-CW.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed, Conformal Coated Velikost / dimenzija 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Serija ADA Moč (Watts) 360W (594W Forced Air)
delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, PFC, Universal Input Učinkovitost 87%
natančen opis Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 36V 10A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 10A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ADA600F-36-ER
ADA600F-36-ER
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 360W
Na zalogi: 262 pcs
Prenesi: ADA600F-36-ER.pdf
RFQ
ADA600F-36-CN1
ADA600F-36-CN1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 360W
Na zalogi: 214 pcs
Prenesi: ADA600F-36-CN1.pdf
RFQ
ADA600F-36
ADA600F-36
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 360W