CQS24033-40-V
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CQS24033-40-V
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: CQS24033-40-V.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 664 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 664 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CQS24033-40-V
Številka dela CQS24033-40-V Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 664 pcs Podatkovni list CQS24033-40-V.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.33" H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm)
Serija CQS Moč (Watts) 132W
Paket / primer 8-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 91% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 40A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 40A Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CQS24033-40-N
CQS24033-40-N
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V
Na zalogi: 667 pcs
Prenesi: CQS24033-40-N.pdf
RFQ
CQS24033-40
CQS24033-40
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V