CQS24120-12
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CQS24120-12
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: CQS24120-12.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 803 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 803 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CQS24120-12
Številka dela CQS24120-12 Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 803 pcs Podatkovni list CQS24120-12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.33" H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm) Serija CQS
Pakiranje - Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 1776-1185 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Učinkovitost 92%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 12A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CQS24150-8-N
CQS24150-8-N
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 703 pcs
Prenesi: CQS24150-8-N.pdf
RFQ
CQS24050-28
CQS24050-28
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 801 pcs
Prenesi: CQS24050-28.pdf
RFQ
CQS24120-12-N
CQS24120-12-N
Opis: DC DC CONVERTER 12V