LFA100F-15-C
CoselCosel
LFA100F-15-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA100F-15-C
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V
Podatkovni listi: 1.LFA100F-15-C.pdf2.LFA100F-15-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA100F-15-C
Številka dela LFA100F-15-C Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1163 pcs Podatkovni list 1.LFA100F-15-C.pdf2.LFA100F-15-C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 85.5%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6.7A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA100F-15-CJ1
LFA100F-15-CJ1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 1131 pcs
Prenesi: LFA100F-15-CJ1.pdf
RFQ
LFA100F-15-CGR2
LFA100F-15-CGR2
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 1049 pcs
Prenesi: LFA100F-15-CGR2.pdf
RFQ
LFA100F-15-CGJ1
LFA100F-15-CGJ1
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Prenesi: LFA100F-15-CGJ1.pdf
LFA100F-12-SY
LFA100F-12-SY
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Prenesi: LFA100F-12-SY.pdf
LFA100F-12-Y
LFA100F-12-Y
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Prenesi: LFA100F-12-Y.pdf
LFA100F-15-CG
LFA100F-15-CG
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Prenesi: LFA100F-15-CG.pdf
LFA100F-15
LFA100F-15
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Prenesi: LFA100F-15.pdf
LFA100F-12-SRYD10.8
LFA100F-12-SRYD10.8
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Prenesi: LFA100F-12-SRYD10.8.pdf
LFA100F-12-SR2Y
LFA100F-12-SR2Y
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Prenesi: LFA100F-12-SR2Y.pdf
LFA100F-15-CGY
LFA100F-15-CGY
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Prenesi: LFA100F-15-CGY.pdf
LFA100F-15-CGR
LFA100F-15-CGR
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Prenesi: LFA100F-15-CGR.pdf
LFA100F-12-SRY
LFA100F-12-SRY
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Prenesi: LFA100F-12-SRY.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika