LFA100F-15-CGJ1
CoselCosel
LFA100F-15-CGJ1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA100F-15-CGJ1
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V
Podatkovni listi: 1.LFA100F-15-CGJ1.pdf2.LFA100F-15-CGJ1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA100F-15-CGJ1
Številka dela LFA100F-15-CGJ1 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1135 pcs Podatkovni list 1.LFA100F-15-CGJ1.pdf2.LFA100F-15-CGJ1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 85.5%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6.7A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA100F-15-CJ1R2
LFA100F-15-CJ1R2
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 1204 pcs
Prenesi: LFA100F-15-CJ1R2.pdf
RFQ
LFA100F-15-CG
LFA100F-15-CG
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 1186 pcs
Prenesi: LFA100F-15-CG.pdf
RFQ
LFA100F-15-C
LFA100F-15-C
Opis: AC/DC CONVERTER 15V