LFA50F-12-SNCJ1
CoselCosel
LFA50F-12-SNCJ1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA50F-12-SNCJ1
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: 1.LFA50F-12-SNCJ1.pdf2.LFA50F-12-SNCJ1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LFA50F-12-SNCJ1
Številka dela LFA50F-12-SNCJ1 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1518 pcs Podatkovni list 1.LFA50F-12-SNCJ1.pdf2.LFA50F-12-SNCJ1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 81.5%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 4.3A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA50F-12-SNY
LFA50F-12-SNY
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 1785 pcs
Prenesi: LFA50F-12-SNY.pdf
RFQ
LFA50F-12-S
LFA50F-12-S
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V