LFA50F-12-SNY
CoselCosel
LFA50F-12-SNY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA50F-12-SNY
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: 1.LFA50F-12-SNY.pdf2.LFA50F-12-SNY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA50F-12-SNY
Številka dela LFA50F-12-SNY Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1785 pcs Podatkovni list 1.LFA50F-12-SNY.pdf2.LFA50F-12-SNY.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF Druga imena 1776-3190
LFA50F-12-SNY-ND
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 81.5% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.3A Odobritve CE, cURus, TUV