LFA50F-5-SJ1Y
CoselCosel
LFA50F-5-SJ1Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA50F-5-SJ1Y
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V
Podatkovni listi: 1.LFA50F-5-SJ1Y.pdf2.LFA50F-5-SJ1Y.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LFA50F-5-SJ1Y
Številka dela LFA50F-5-SJ1Y Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1381 pcs Podatkovni list 1.LFA50F-5-SJ1Y.pdf2.LFA50F-5-SJ1Y.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 79%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 10A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 10A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA50F-5-S
LFA50F-5-S
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 1848 pcs
Prenesi: LFA50F-5-S.pdf
RFQ
LFA50F-5-SJ1
LFA50F-5-SJ1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 5V