LFA50F-5-SNY
CoselCosel
LFA50F-5-SNY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA50F-5-SNY
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V
Podatkovni listi: 1.LFA50F-5-SNY.pdf2.LFA50F-5-SNY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LFA50F-5-SNY
Številka dela LFA50F-5-SNY Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1423 pcs Podatkovni list 1.LFA50F-5-SNY.pdf2.LFA50F-5-SNY.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 79%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 10A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 10A