LGA50A-24-CJ1Y
pregled izdelka
Številka dela: LGA50A-24-CJ1Y
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: 1.LGA50A-24-CJ1Y.pdf2.LGA50A-24-CJ1Y.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LGA50A-24-CJ1Y
Številka dela LGA50A-24-CJ1Y Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2167 pcs Podatkovni list 1.LGA50A-24-CJ1Y.pdf2.LGA50A-24-CJ1Y.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod 85 ~ 132 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.20" L x 1.97" W x 1.12" H (132.1mm x 50.0mm x 28.4mm)
Serija LG delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 85%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 85 ~ 132 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.5A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LGA50A-24-C
LGA50A-24-C
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V