LGA50A-24
pregled izdelka
Številka dela: LGA50A-24
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: 1.LGA50A-24.pdf2.LGA50A-24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGA50A-24
Številka dela LGA50A-24 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3443 pcs Podatkovni list 1.LGA50A-24.pdf2.LGA50A-24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod 85 ~ 132 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.20" L x 1.97" W x 1.12" H (132.1mm x 50.0mm x 28.4mm)
Serija LG Druga imena 1776-2467
LGA50A-24-ND
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 85% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 85 ~ 132 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.5A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LGA50A-24-H
LGA50A-24-H
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 2239 pcs
Prenesi: LGA50A-24-H.pdf
RFQ
LGA50A-24-CJ1Y
LGA50A-24-CJ1Y
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 2167 pcs
Prenesi: LGA50A-24-CJ1Y.pdf
RFQ
LGA50A-12-SNJ1
LGA50A-12-SNJ1
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Prenesi: LGA50A-12-SNJ1.pdf
LGA50A-24-G
LGA50A-24-G
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: LGA50A-24-G.pdf
LGA50A-24-GJ1
LGA50A-24-GJ1
Opis: AC/DC CONVERTER 24V