PLA150F-24
CoselCosel
PLA150F-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLA150F-24
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 150W
Podatkovni listi: PLA150F-24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLA150F-24
Številka dela PLA150F-24 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1543 pcs Podatkovni list PLA150F-24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Serija PLA Moč (Watts) 150W
Druga imena 1776-1549 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Universal Input
Učinkovitost 90% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.4A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.4A Odobritve CE, cURus, TUV