PLA15F-15
CoselCosel
PLA15F-15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLA15F-15
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V
Podatkovni listi: 1.PLA15F-15.pdf2.PLA15F-15.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLA15F-15
Številka dela PLA15F-15 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4997 pcs Podatkovni list 1.PLA15F-15.pdf2.PLA15F-15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.87" L x 1.50" W x 3.15" H (72.9mm x 38.1mm x 80.0mm)
Serija PL Druga imena 1776-2559
PLA15F-15-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 79.5% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 1A Odobritve CE, cURus, TUV