PJRX110A
CrouzetCrouzet
PJRX110A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PJRX110A
Proizvajalec / znamka: Crouzet
Opis izdelka RELAY IMPULSE DPDT 10A 110V
Podatkovni listi: PJRX110A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PJRX110A
Številka dela PJRX110A Proizvajalec Crouzet
Opis RELAY IMPULSE DPDT 10A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1866 pcs Podatkovni list PJRX110A.pdf
Vklopite napetost (maks.) - Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, 8 Pin (Octal) Preklopna napetost 250VAC, 250VDC - Max
Serija JR Vrsta releja Impulse
Pakiranje Bulk Druga imena 966-1047
PJRX110A-ND
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti LED Indicator
natančen opis Impulse Relay DPDT (2 Form C) 110VAC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 110VAC Vrsta tuljave Latching, Single Coil