PJRX24AD
CrouzetCrouzet
PJRX24AD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PJRX24AD
Proizvajalec / znamka: Crouzet
Opis izdelka RELAY IMPULSE DPDT 10A 24V
Podatkovni listi: PJRX24AD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PJRX24AD
Številka dela PJRX24AD Proizvajalec Crouzet
Opis RELAY IMPULSE DPDT 10A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5280 pcs Podatkovni list PJRX24AD.pdf
Vklopite napetost (maks.) - Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, 8 Pin (Octal) Preklopna napetost 250VAC, 250VDC - Max
Serija JR Vrsta releja Impulse
Pakiranje Bulk Druga imena 966-1050
PJRX24AD-ND
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Tip montaže Socketable
Lastnosti LED Indicator natančen opis Impulse Relay DPDT (2 Form C) 24VAC/DC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)