PWRA440A
CrouzetCrouzet
PWRA440A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWRA440A
Proizvajalec / znamka: Crouzet
Opis izdelka CONTROL RELAY PHASE 3X440VAC
Podatkovni listi: PWRA440A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PWRA440A
Številka dela PWRA440A Proizvajalec Crouzet
Opis CONTROL RELAY PHASE 3X440VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1339 pcs Podatkovni list PWRA440A.pdf
Napetost - oskrba 440VAC Tip Phase Loss, Phase Sequence
Stanje potovanja Energized High Trip Range -
Serija WRA Vrsta izhoda Relay
Druga imena 966-1102
PWRA440A-ND
delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Tip montaže Socketable Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Čas zamude No Delay Kontaktna ocena @ Napetost 10A @ 250VAC