PWRS220A
CrouzetCrouzet
PWRS220A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWRS220A
Proizvajalec / znamka: Crouzet
Opis izdelka CONTROL RELAY PHASE 3X220VAC
Podatkovni listi: PWRS220A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PWRS220A
Številka dela PWRS220A Proizvajalec Crouzet
Opis CONTROL RELAY PHASE 3X220VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1939 pcs Podatkovni list PWRS220A.pdf
Napetost - oskrba 220VAC Tip Phase Loss, Phase Sequence
Stanje potovanja Energized High Trip Range -
Serija WRS Vrsta izhoda Relay
Druga imena 966-1167
PWRS220A-ND
delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Tip montaže Socketable Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Čas zamude No Delay Kontaktna ocena @ Napetost 10A @ 250VAC
Circuit SPDT (1 Form C)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PWRCORD-MS420
PWRCORD-MS420
Proizvajalci: FLIR
Opis: EU POWER CORD FOR MS420
Na zalogi: 5178 pcs
Prenesi:
RFQ
PWRSHIELD
PWRSHIELD
Proizvajalci: Particle
Opis: POWER SHIELD
Na zalogi: 4268 pcs
Prenesi: PWRSHIELD.pdf
RFQ
PWRS440A
PWRS440A
Proizvajalci: Crouzet
Opis: CONTROL RELAY PHASE 3X440VAC
Prenesi: PWRS440A.pdf
PWRL480A
PWRL480A
Proizvajalci: Crouzet
Opis: CONTROL RELAY PHASE 3X480VAC
Prenesi:
PWRSMD-LAB
PWRSMD-LAB
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: RESISTOR KIT 1-2K 12PCS
Prenesi: PWRSMD-LAB.pdf
PWRCPE-BBBCAPE
PWRCPE-BBBCAPE
Proizvajalci: GHI Electronics, LLC
Opis: BEAGLEBONE POWER CAPE
Prenesi: PWRCPE-BBBCAPE.pdf
PWRACAWALL16V1A
PWRACAWALL16V1A
Proizvajalci: Linx Technologies Inc.
Opis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 16V 16W